• 0850 250 50 50
  • 0850 222 28 00
super-konut

Süper Konut ürünü evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi en kapsamlı ve dilediğiniz teminatı seçme imkanı sunarak olası risklere karşı güvence altına alıyor.. Karşılaşabileceğiniz olası küçük olaylar ve büyük risklere karşı; sel, su baskınından araç çarpmasına, konutunuzdaki olası izolasyon eksikliklerinden elektronik cihazlarınıza kadar geniş teminatlardan dilediğinizi ihtiyacınıza ve bütçenize göre belirleyebileceğiniz esnek Süper Konut ürünü ile koruma imkanı..

İster ev sahibi, ister kiracı olun evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi geniş teminatlarla güvence altına alabilirsiniz..

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerinde eşya teminatı bulunan Süper Konut poliçeleri için Konut Mini Onarım Hizmetlerimiz'den yararlanabilirsiniz.

Konut Mini Onarım ile evinizde ve eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarları konutunuzda ücretsiz olarak gideriyoruz. Mobilya, sert zemin döşeme ve halılarda oluşabilecek çizik, yanık, yırtıklardan, leke çıkarmaya kadar bir çok işlem bu hizmetle sağlanmaktadır.

Konut Acil Yardım Hizmetleri ve Konut Mobil Mini Onarım gibi birçok Artı hizmet için Süper Konut ürününü seçin!

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Detay  
pdf  Süper Konut Bilgilendirme Formu
pdf Süper Konut Teminatlar
pdf Konut Acil Yardım İçerik ve Şartları
pdf Konut Mini Onarım Hizmetleri
pdf Bilgisayar Asistans

Diğer konut sigortası ürünlerimiz